Loryi HDMI to Type-C Cable Black,4K@60Hz, 8.2ft, USB-C Powered, HDMI to USB Type-C, for Xreal Nreal Air, Mobile Monitors, XREAL Beam, Touch Functionality,Switch, Steam Deck,PS5,Studio Display
| Country | USA |
| Brand | STORKING |
| Manufacturer | STORKING |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 9“x17" |
| Model | 9“x17" |
| Color | 1 Tier - Chrome-Plated |
| Size | 9" W X 17" D |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |