Belkin 12-Outlet Power Strip Surge Protector w/ Flat Plug, 10ft Cord - Ideal for Computers, Home Theater, Appliances, Office Equipment (4156 Joules)
| Country | USA |
| Brand | Pyle |
| Manufacturer | Sound Around |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | PDWR30W |
| Model | PDWR30W |
| Warranty | No Warranty |
| Color | White |
| ReleaseDate | 2022-01-13 |
| Size | 3.5 in |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 014444951590 |
| EANs | 0031112653372 |