Kaley Cuoco 2020 Calendar - The Big Bang Theory - Penny - Merchandise (English, German and French Edition)
| Country | USA |
| Brand | All Star Truck Parts |
| Manufacturer | All Star Truck Parts |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | ASTP7412A |
| Model | ASTP7412A |
| Warranty | 90 DAY MANUFACTURER |
| Color | Amber LED |
| Size | 5"x3" |
| UnitCount | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |