Replacement 5Ft Adapter Charging Power Cord Fit for Arlo Pro/Pro2, Arlo Q, Arlo GO Indoor Camera, Essential Spotlight XL, Wyze Cam Pan v3 v2, Yi Home Camera Oculus Go, Kasa Cam Wall Charger Power Cord
| Country | USA |
| Brand | Quiksilver |
| Manufacturer | Quiksilver |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | QSM15DB001A-BEM-34W x 29L |
| Model | QSM15DB001A-BEM-34W x 29L |
| Color | Blue Mountain |
| Size | 34W x 29L |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 197917333236 |
| EANs | 0197917333236 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |