OEDRO Rear Bumper w/Tire Carrier Compatible for 2007-2018 Jeep Wrangler JK & Unlimited JKU, Off Road Full Width Back Bumper w/Hitch Receiver & D-Rings & Reflective Armor
| Country | USA |
| Brand | gohantee |
| Manufacturer | gohantee |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | R410A Straight Swivel Adapter |
| Model | R410A |
| Color | Brass |
| Size | 5/16" x 1/4" |
| UPCs | 720310345119 |
| EANs | 0720310345119 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |