High Grade Multi-Coated, Multi-Threaded, 3 Piece Lens Filter Kit Compatible with Nikon Coolpix B500
| Country | USA |
| Brand | coolautocore |
| Manufacturer | coolautocore |
| ItemPartNumber | RE5R05A |
| Model | RE5R05A |
| Size | Approx. 31x25x10cm/12.20x9.84x3.94 |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 688652481134 |
| EANs | 0688652481134 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |