ROCKBROS Mountain Bike Pedals MTB Pedals CNC Non-Slip Lightweight Aluminum Alloy Bicycle Pedals Sealed Bearings Bicycle Platform Pedals 9/16" BMX Road Bike Pedal
| Country | USA |
| Brand | RMOCR |
| Manufacturer | RMOCR |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | Google Pixel 9A |
| Model | Google Pixel 9A |
| Color | Lavender |
| Size | for Pixel 9A |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |