adidas Unisex-Kids adidas x Marvel Iron-Man Sportswear T-Shirt Set, Pure Ruby/White, Small
| Country | USA |
| Brand | ROYMELO |
| Manufacturer | ROYMELO |
| ItemPartNumber | SH-WD-03H-32K |
| Model | SH-WD-03H-32K |
| Color | Brown |
| Size | 32"x84" Door with Hardware |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |