BIBO 3D Printer Upgraded Spring Loaded Extruder Feeders (Left & Right)
| Country | USA |
| Brand | Raspberry Pi |
| Manufacturer | Waveshare |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | 4595 |
| Model | RPI4-MODBP-4GB |
| Color | PI4B-4GB |
| Size | PI4B-4GB |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 765756931182 |
| EANs | 0765756931182 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |