Theralogix Ovasitol Plus Metabolic Health Supplement - Myo-Inositol & D-Chiro Inositol+Chromium Picolinate+Alpha-lactalbumin & Vitamin D - 90-Day Supply - Unflavored - 180 Count
| Country | USA |
| Brand | LIFAVOVY |
| Manufacturer | LIFAVOVY |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 4x13mm RedImperial |
| Model | 4x13mm RedImperial |
| Color | Red Imperial |
| Size | 4x13mm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |