Cascara Sagrada 60 Capsules 450 mg by Natural Systems - Cascara Sagrada Capsules Vegan*, Non-GMO, Non-Gluten - Cascara Sagrada Herb Constipation Remedies* - Cascara Laxative - Rhamnus Purshiana
| Country | USA |
| Brand | DEZIFORUS |
| Manufacturer | DEZIFORUS |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 30 oz |
| Model | 30 oz |
| Color | 2 Pack - 30 oz |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |