Tupperware Classic Mix-N-Store Pitcher Set in Mint Green and Candy Pink, Dishwasher Safe and BPA Free (2 Bowls, 2 Lids)
| Country | USA |
| Brand | SUNPRO |
| Manufacturer | SUNPRO |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 3.5" W x 5.5" H |
| Model | 3.5" W x 5.5" H |
| Color | Clear,Brown,Natural |
| Size | 3.5" W x 5.5" H |
| UnitCount | 50 |
| UPCs | 662565368126 |
| EANs | 0662565368126 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |