2 Pack Stanley Lid Replacement 40 oz for Stanley Quencher H2.0 Cup Accessories, Black, Flip Straw Leak Proof 40oz Tumbler Lid for Stanley, BPA-free Cup Top, Spill Proof Straw Cover for Stanley
| Country | USA |
| Brand | Ringhorns |
| Manufacturer | Venum |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | RH-00017-004-2.5m |
| Model | RH-00017-004-2.5m |
| Color | Blue |
| Size | 2.5m |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 3611441502106 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |