GRAPHICS & MORE Pooping Please Come Back Later Plastic Door Knob Hanger Sign
| Country | USA |
| Brand | Handstar |
| Manufacturer | Handstar |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | DM-130K |
| Model | DM-130K |
| Color | Yellow |
| Size | DM-120K |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 710661868962 |
| EANs | 0710661868962 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |