Product ID: B00U7ZF5HG Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R2,297.00. Read the FAQ
Available in other options.
Variations
R 9,188
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • DIMENSIONS: 9" x 16" x 12" (Top Diameter x Bottom Diameter x Slant Height)