Twenty Love Poems and a Song of Despair: (Dual-Language Penguin Classics Deluxe Edition)
| Country | USA |
| Brand | SAFAVIEH |
| Manufacturer | SAFAVIEH |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | SEA7017A |
| Model | SEA7017A |
| Color | Grey |
| Size | 63" X 18.1" X 18.7 |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 683726776734 |
| EANs | 0683726776734 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |