Primrose Colorful Dinner Plates by Madero Kitchen - Set of 6 LARGE SIZE Ceramic Plates - 11 Inch - 100% Secure Packaging - BEAUTIFUL DESIGN and 6 DIFFERENT COLOURS! Also individual items available.
| Country | USA |
| Brand | HOME DECOR SAILINGSTORY |
| Manufacturer | HOME DECOR SAILINGSTORY |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 1234-24A |
| Model | 1234-24A |
| Color | Black |
| Size | 10" |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |