Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem - Calzone Drift RC | Full-Function Remote Control Vehicle | 2.4 GHz Calzone Controller | 180-Degree Cannon Blaster | Leonardo Bobblehead | Ages 6+
| Country | USA |
| Brand | SALAV |
| Manufacturer | SALAV |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | HS-15A |
| Model | HS-15A |
| Color | Peri |
| Size | HS-15A Handheld Steamer |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 810074611879 |
| EANs | 0810074611879 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |