Jada 98253 Disney Briar Rose & Maleficent Dragon Metals DIE-CAST Collectible Toy Figures (2Piece), 4", Black
| Country | USA |
| Brand | Samsung |
| Manufacturer | Samsung |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | SKK-8K |
| Model | SKK8K |
| Warranty | Full Warranty |
| Color | Stainless |
| ReleaseDate | 2020-09-07 |
| Size | 27" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 887276344034 |
| EANs | 0887276344034 |