SGILE Toddler Toys for Kids, Magnetic Drawing Board for Birthday Gift, Toys for 1 2 3 Year Old Girls Boys, Etch & Sketch Pad with 3 Stamps, Learning and Educational, Blue
| Country | USA |
| Brand | SEAC |
| Manufacturer | Seac |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 1210041045000A |
| Model | 1210041045000A |
| Warranty | 1 year |
| Color | black |
| Size | 130 cm |
| UPCs | 887728139713 |
| EANs | 0887728139713 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |