Malek Goes to Mecca: An Islamic Children's Story About Hajj Pilgrimage Makkah Prophet Ibrahim and Eid al Adha Gifts for Muslim Kids (The Five Pillars of Islam for Kids)
| Country | USA |
| Brand | SHINEOFI |
| Manufacturer | SHINEOFI |
| ItemPartNumber | 216131A52U32JACD1K7A |
| Model | 216131A52U32JACD1K7A |
| Warranty | No Warranty |
| Color | Purple |
| Size | 5x5.5cm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |