GNC Ultra Medicated Antifungal Spray 12oz | Medicated Relief Spray for Dogs & Antifungal Spray for Dogs with Infections, Irritation, Itching | Dog Spray
| Country | USA |
| Brand | SIXQJZML |
| Manufacturer | SIXQJZML |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 125vfuse10pack-3A |
| Model | 125vfuse10pack-3A |
| Color | 3A |
| Size | 3A |
| UPCs | 786705448148 |
| EANs | 0786705448148 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |