New Howard Miller, Hermle, Kieninger or Morbier Pendulum Suspension Spring
| Country | USA |
| Brand | SOLPERK |
| Manufacturer | SOLPERK |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | HC-M 50W/24V |
| Model | 50W |
| Color | Black |
| Size | 50W 24V(with Controller) |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |