SONY K55XR80M2 55 Inch Bravia 8 QD-OLED 4K HDR Google TV with a Walts TILT-MOUNT-43-90 Large/XL Tilt Mount for 43"-98" TVs and Amber Protection 3-Outlet-Surge Surge Protector (2025)
Product ID: B0FBDWY45W Condition: New
Selected Option: 55 TM 43-90
Variations
R 73,786
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Low Profile Design: With the Walts TV Tilt Mount, you have the ability to tilt your TV but still have it close to flush. Sometimes it is a pain to have a TV mounted so close to the wall. With the TILT-MOUNT-43-90, you will have enough space to safely mount the TV and still be close to the wall | Up to 700mm x 400mm Vesa Compatibility: The TILT-MOUNT-43-90 supports up to 700mm x 400mm VESA hole pattern mounted TVs. You'll have to refer to the TV specifications or manual
  • This Bundle Includes: Sony K55XR80M2 55" Bravia 8 QD-OLED 4K HDR Google TV with Quantum Dot (2025) | Walts TV TILT-MOUNT-43-90 Large/XL Tilt Mount for 43"-98" Compatible TVs | Amber Protection 3-OUTLET-SURGE Surge Protector (2024)