iPhone 8 plus 7 Plus Screen Protector,[5.5inch][3Pack]by Ailun,2.5D Edge Tempered Glass for iPhone 7 plus,8 plus,Anti-Scratch,Case Friendly,Siania Retail Package
| Country | USA |
| Binding | Wireless Phone Accessory |
| Brand | SQDeal |
| Color | Black 2000mAh for 7 Plus |
| EAN | 0763824852780 |
| Label | SQDeal |
| Manufacturer | SQDeal |
| Model | BBI88B E01A |
| MPN | BBI88B E01A |
| PartNumber | BBI88B E01A |
| Publisher | SQDeal |
| Studio | SQDeal |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |