Silver Ticket Products STR Series 6 Piece Home Theater Fixed Frame 4K / 8K Ultra HD, HDTV, HDR & Active 3D Movie Projection Screen, 16:9 Format, 110" Diagonal, Grey Material STR-169110-G
Product ID: B00PUQPIAG Condition: New
Selected Option: 16:9, 110" Grey Material
Variations
R 22,124
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Wall Mounted Fixed Frame Projection Screen (Overall Size 58.75" Tall x 100.75" Wide) (Viewing Area 110" Diagonal x 54" Tall x 96" Wide) No option for Legs or Stands with this product. Recommended for projectors with Native 16:9 Resolution
The Silver Ticket Products Fixed Frame projection screen offers powerful performance for the price.
Join the thousands of satisfied customers -- buy Silver Ticket today!
fixed screen projection screen
Technical Specifications
Country
USA
Brand
Silver Ticket Products
Manufacturer
Silver Ticket Products
Binding
Electronics
ItemPartNumber
STR-169110-G
Model
STR-169110-G
Color
Grey Material
Size
16:9, 110"