Silver Ticket Products STR Series 6 Piece Home Theater Fixed Frame 4K / 8K Ultra HD, HDTV, HDR & Active 3D Movie Projection Screen, 16:9 Format, 135" Diagonal, White Material STR-169135
Product Description
- Wall Mounted Fixed Frame Projection Screen (Overall Size 70.75" Tall x 122.25" Wide) (Viewing Area 135" Diagonal x 66" Tall x 117.5" Wide) No option for Legs or Stands with this product. Recommended for projectors with Native 16:9 Resolution