Blood Pressure Monitor for Home Use,Upper Arm BP Machine with Large Cuff,Stores Up to 99 Readings for Each User
| Country | USA |
| Brand | SUNAPEX |
| Manufacturer | SUNAPEX |
| ItemPartNumber | 20W black solar panel |
| Model | SA_RXMPPT_30W |
| Warranty | SUNAPEX provided lifetime technical support and 12 -month replacement warranty from the date of purchase |
| Color | Black |
| Size | 20W Smart |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |