Company Inspired Phil Lesh Bass Rippin' Beer T-Shirt Parody Tour (White, X-Large)
| Country | USA |
| Brand | SGPWATT |
| Manufacturer | SGPWATT |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | SPH302480A |
| Model | SPH302480A |
| Warranty | 2 year manufacturer |
| Color | white |
| ReleaseDate | 2022-01-06 |
| Size | 3000W 24V |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 767738460444 |
| EANs | 0767738460468 |