BOX USA Moving Box 40"L x 3 1/2"W x 60"H, 1-Pack TV Sized Corrugated Cardboard Box for Shipping, Mailing, Packing, Packaging and Storage
| Country | USA |
| Brand | SVBONY |
| Manufacturer | SVBONY |
| Binding | Sports |
| PartNumber | F9308P-W9177A-W2546A |
| Model | F9308P-W9177A-W2546A |
| Warranty | SVBONY Warranty Policy: We provide lifetime warranty for spotting scopes, monoculars, binoculars, microscope and 30 days no reason to return. Beyond the warranty period: We still offer maintain service, buyers are required to afford corresponding costs. We processed in the most hassle-free way possible.You just need to contact with us on Amazon ,we will reply you within 12 hours |
| Color | black |
| Height | 5.15747 |
| Length | 14.76375 |
| Weight | 3.527396192 |
| Width | 3.62204 |
| Size | 25-75x70mm |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |