Bondaged Bed Tie Downs Adult Bonding Kits Restraints for Couples Under King Bed Sex Tie Up Set Under Mattress for Ankles and Wrist Bar Straps Adult Play Sex Hand Cuff Bracelets for Women Toys Sweater
| Country | USA |
| Brand | SZBRO |
| Manufacturer | SZBRO |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | SZ-DY-44W x23H x44D |
| Model | 17W x9H x17D |
| Color | white |
| Size | 17W x9H x17D |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |