GZTianSai CV Axle Shaft - Front CV Axle LH & RH Pair Set 2, CV Joint, CV (Constant Velocity) Drive Axles fits Volvo S40 fits Volvo V40 2001 fits Volvo S40 fits Volvo V40 2002
| Country | USA |
| Brand | SAFAVIEH |
| Manufacturer | Safavieh |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | DSK2201A |
| Model | DSK2201A |
| Color | White / Gold |
| Size | 43.3" X 21.7" X 29.5" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 889048443105 |
| EANs | 0889048443105 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |