SGT KNOTS Braided Polyester Rope (1/4 in - 6mm) Braid on Braid Stiff Halter Cord - DIY Horse Halter - Low Stretch 6mm Cord for Arborist/Tree Rigging, Climbing, Hiking, Crafting
| Country | USA |
| Brand | Genmitsu |
| Manufacturer | Genmitsu |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | CNC60-70V |
| Model | CNC60-70V |
| ReleaseDate | 2024-01-01 |
| Size | 1/8 inch diameter and 30mm length |
| EANs | 4897093841339 |