calary 3D Wooden Puzzle Simulation Animal Dinosaur Assembly DIY Model Toy for Kids and Adults,Set of 6
| Country | USA |
| Brand | sanlida |
| Manufacturer | Sanlida Archery |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 70" |
| Model | 70" |
| Warranty | Limited Life-time Warranty |
| Color | Black |
| Size | 40lbs |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |