Schluter Systems DITRA-HEAT-E Floor Heating DHEHK Cable All Sizes 120V & 240V (DHEHK12011 120V (10.7 Ft²) 135W)
Product ID: B071L2YV7Y Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R2,290.00. Read the FAQ
R 9,160
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Buy in USA
Product Description