ProTuning SNIGLAR 2-piece baby furniture set, beech, 60x120 cm
| Country | USA |
| Brand | Seagate |
| Manufacturer | SEAGATE |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | ST4000NM002A |
| Model | ST4000NM002A |
| Warranty | 5 years |
| ReleaseDate | 2020-08-27 |
| Size | 1" x 4" x 5.8" |
| UnitCount | 1 |
| Format | Digital |
| UPCs | 763649120453 |
| EANs | 8719706015899 |