Seco-Larm ST-UV12-S2.0Q Enforcer 12VDC Plug-in Transformer; Regulated 2.0 A; Universal 100-240 VAC Input, Regulated 12VDC Output; 4ft Cord, 2.1mm Plug; Sideways Plug for Easy Use with Power Strips
Product ID: B005Y6KK14 Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R450.50. Read the FAQ
R 1,802
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Output Voltage: 12VDC
  • Output Current: 2.0A (amperes)
  • Regulated: Yes, ensuring a stable output voltage even with input fluctuations
  • Side Plug: Facilitates connection to power strips and other devices
  • Universal Input: Operates with input voltages between 100 and 240 VAC, making it compatible with various regions