ROFLYER Purse Hook Set of 3 - Foldable Handbag Hanger Folding Table Hanger (White)
| Country | USA |
| Brand | Sersper |
| Manufacturer | Sersper |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | OSZ17A |
| Model | OSZ17A |
| Color | Silver |
| Size | 17" W x 24" H |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 782003913555 |
| EANs | 0782003913555 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |