M4 V Style Carbon Fiber High Kick Trunk Spoiler Wing Compatible for 2021-2024 BMW G22 4 Series G82 M4 2 Door Coupe
| Country | USA |
| Brand | Shun |
| Manufacturer | Kai |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | DMS0220W |
| Model | DMS0220W |
| Color | Blonde |
| Size | 8" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 087171061030 |
| EANs | 0087171061030 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |