Douk Audio Tube Phono Amp: Bluetooth Receiver | 2-Channel Amplifier for MM Turntables | 160W×2 TDA7498E | Tone Control | for Desktop Vinyl HiFi Home Audio System (X1)
| Country | USA |
| Brand | Shure |
| Manufacturer | Shure |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | ULXD2/KSM9=-J50A |
| Model | ULXD2/KSM9=-J50A |
| Warranty | 2 year manufacturer. |
| Size | J50A: 572-608, 614-616 MHz |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 042406540629 |
| EANs | 0042406540629 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |