BIG D: A SPORTS ROMANCE
| Country | USA |
| Brand | WHITEEN POP |
| Manufacturer | WHITEEN POP |
| Binding | Toy |
| ItemPartNumber | 1207-SilverHeart-SX-Confetti-pvc-60g |
| Model | 1207-SilverHeart-SX-Confetti-pvc-60g |
| Color | Silver |
| Size | 1x1 cm |
| UPCs | 788601052597 |
| EANs | 0788601052597 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |