Kucreiheat Fireplace TV Stand for 65-80 inch TV, Large Entertainment Center with Fireplace,Power Outlet & LED Lights,High Gloss Living Room Storage Cabinet, White, 70''(High)
| Country | USA |
| Brand | Silver Star |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | SS110V |
| Model | SS110V |
| Color | Silver |
| Size | ES-300 110V |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |