GLS Audio 50-Feet Ethercon Compatible RJ45 Cat6 Cable OFC Pro Tour Heavy Duty G-Shell G45
| Country | USA |
| Brand | SilverStone |
| Manufacturer | SilverStone Technology |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | RM4A |
| Model | RM4A |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2025-11-05 |
| Size | 4U x 17" x 24" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 844761029500 |
| EANs | 0844761029500 |