Star Wars White Grey R2D2 Fleece Robe (One Size)
| Country | USA |
| Brand | Siraya Tech |
| Manufacturer | Siraya Tech |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | 2kg Blu Easy Grey |
| Model | 2kg Blu Tough 3D Printer Resin |
| Color | Easy Grey 2000g |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |