Living Proof Full Dry Volume Blast 3oz Travel 2 Pack Deal
| Country | USA |
| Brand | Siraya Tech |
| Manufacturer | Siraya Tech |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | Cast - 500g - purple |
| Model | Cast - 500g - purple |
| Color | Purple 500g |
| Size | 500g |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |