Mushroom Steering Wheel Cover Universal 14.5-15 Inch Non-Slip Mushroom Car Accessories for Women Men
| Country | USA |
| Brand | Siraya Tech |
| Manufacturer | Siraya Tech |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 2kg - Fast Grey |
| Model | 2kg - Fast Grey |
| Color | Grey 2kg |
| Size | 2kg |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |