Rising Electronics Open Rack 15U 20U 28U 32U 42U 4 Post Open Frame 19-Inch Data Network Desktop Server/Audio Rack(28U, 17" Depth)
| Country | USA |
| Brand | Siraya Tech |
| Manufacturer | Siraya Tech |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | Tenacious Rebound Black 1kg |
| Model | Rebound 55A Black |
| Color | Rebound Black 1kg |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |