JOYIN 60 Pcs Party Favors for Kids, Fidget Toys Pack, Sensory Toy, Easter Goodie Bags Fillers for Birthday Party,Prizes in Bulk for School, Pinata Stuffers, Classroom Prizes, Treasure Box Toys
| Country | USA |
| Brand | Siraya Tech |
| Manufacturer | Siraya Tech |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 500g - Tenacious - clear |
| Model | 500g - Tenacious - clear |
| Color | Clear Yellow 500g |
| Size | 500g |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |