Yu-Gi-Oh! - Karakuri Klock (STBL-EN072) - Starstrike Blast - 1st Edition - Super Rare
| Country | USA |
| Brand | Skar Audio |
| Manufacturer | Skar Audio |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | AR2X10V |
| Model | AR2X10V |
| Color | Black |
| Size | Dual 10" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 810028811492 |
| EANs | 0810028811492 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |