War Cry: A Courtney Family Novel – A Father and Daughter's Historical Thriller of Survival and Espionage in Africa
| Country | USA |
| Brand | Skweawert |
| Manufacturer | Skweawert |
| ItemPartNumber | H6x65mm |
| Model | H6x65mm |
| Size | H6x65mm |
| UnitCount | 5 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |